
Alle activiteiten van Singles Enzo zijn voor onbepaalde tijd komen te vervallen!!
Pinksterweekend in het mooie Brabant
Het 3- of 4-daagse Pinksterweekend in mooie Brabant is van vrijdag 21 t/m maandag 24 mei 2021. Wij logeren dit singleweekend in het Guldenberg Hotel te Helvoirt. Dit hotel is gelegen in een uniek gebied en wordt omringd door 21 hectare eigen grond. Het hotel en hun grond grenst aan het Nationaal Park “De Loonse en Drunense Duinen”. Een geweldig omgeving. Het is bosrijk, heeft heidevelden en een bijzonder groot gebied met zand vlaktes. Een prachtige plek waar we als groep kunnen genieten van een heerlijk Pinksterweekend!
Een weekend gezellig wandelen, fietsen, een stad bezoeken, of gewoon luieren rond de accommodatie. Contacten ontstaan vanzelf tijdens activiteiten of lekker kletsen tijdens het eten. De combinatie van veel buiten zijn, gezellige avonden en veel indrukken met nieuwe ontmoetingen kan zeer intensief zijn. ‘Je komt zeker niet voor de rust!’.
De mannen en vrouwen die bij Singles Enzo boeken zijn meestal tussen de 35 en de 65 jaar. Ben je jonger of ouder en spreekt het programma jou aan, dan ben je van harte welkom!
Omgeving
Het gastvrije Brabant is ons uitgangspunt voor dit gezellige pinksterweekend!
In uitgestrekte landelijke gebieden liggen in de bossen, oude dorpjes verscholen, afgewisseld door boerderijen. Het hotel grenst aan het Natuurpark de Loonse- en Drunense Duinen. Een uniek stuk natuurgebied in Nederland. We kunnen in alle rust heerlijke wandelingen maken. Er zijn tal van wandelpaden en uitgezette routes. Voor de fietsers en mountainbikers is het ook een geweldige locatie. Genoeg te doen voor de sportieve natuurliefhebbers.
Op ca. 5 km ligt het plaatsje Helvoirt waar nog veel te vinden is over de Familie van Gogh. Ook niet ver van het hotel ligt Vught: een idyllisch dorp met een bruisend centrum, bijzondere cultuurhistorische bezienswaardigheden, leuke evenementen en genoeg natuur om al fietsend of wandelend van te genieten. Wat dacht je bijvoorbeeld van een bezoek aan het Noordbrabants museum in Den Bosch of NM Kamp Vught, het vesting stadje Heusden, een tocht over de Vughtse Heide, of een middagje toeven aan recreatieplas de IJzeren Man?
Accommodatie
Het 3-sterren-plus Guldenberg Hotel & Brasserie ligt in een bosrijke omgeving op ca. 5 km van het plaatsje Helvoirt. Het hotel beschikt o.a. over een receptie met gratis kluisjes (borg € 10,-) en lift. Een lounge met open haard, bar, biljart en een televisie. In de brasserie/restaurant vind je een leestafel en gezellige zitjes. Je kunt gratis gebruik maken van wifi, sauna, fitness en een groot zonneterras. De eenvoudige 1-persoonskamers zijn compact ingericht met een 1-persoonsbed, televisie en een badkamer met douche en toilet. De meeste kamers hebben uitzicht op het bos.
Hoogtepunten:
- 20 stuks 1-persoonskamers
- goede prijsverhouding
- gratis gebruik van wifi, sauna, fitness en spelletjes
- hotel grenst aan zeer bosrijke omgeving
- nabij Helvoirt, Vught, Den Bosch en Eindhoven
- leuk programma
- vroegboek korting van € 10,- tot 1 februari a.s.
- leuke mensen leren ontmoeten in de vertrouwde sfeer van Singles Enzo!
Thuis blijven? Met dit reisje naar Brabant, zeker niet!
Programma
Vrijdag 29 mei:
- Aankomst vanaf 15.00 uur voor degene die 4-daags arrangement hebben geboekt
- 18.30 – 19.00 uur aanvang vastgesteld driegangen dagmenu; soep, hoofdgerecht en nagerecht.
- Aansluitend een wandeling naar Helvoirt of een gezellige avond.
Zaterdag 30 mei:
- tot 10.00 uur: uitgebreid ontbijtbuffet voor de gasten 4-daags arrangement
- tot 10.30 uur aankomst voor degene die 3-daags arrangement hebben geboekt
- 11.00 uur aanvang van een mooie boswandeling van ongeveer 10 tot 15 km. met onderweg een lunch (eigen rekening)
- 17.00 uur Borrel uurtje
- 18.30 – 19.00 uur aanvang vastgesteld driegangen dagmenu; soep, hoofdgerecht en nagerecht
- Aansluitend een gezellige avond.
Zondag 31 mei – 1e Pinksterdag
- tot 10.00 uur: uitgebreid ontbijtbuffet
- 10.30 uur Aanvang wandeling of fietstocht of …..?
- 16.30 uur Borrel uurtje
- 18.30 – 19.00 uur aanvang vastgesteld driegangen dagmenu; soep, hoofdgerecht en nagerecht
- Aansluitend een gezellige avond.
Maandag 1 juni – 2e Pinksterdag
- tot 10.00 uur uitgebreid ontbijtbuffet
- voor 11.00 uur uitchecken, consumpties en eventuele fietshuur betalen
- na 11.00 uur: Afsluiting of nog even een frisse neus halen in de natuur te voet of op de fiets en (suggestie) afsluitend gezamenlijk lunchen (eigen rekening)
Voor de avonden hebben we vele mogelijkheden en kunnen dat samen met de groep bespreken.
Alles onder het motto: Alles mag, niks moet. Dus voel je vrij om je eigen dag in te delen.
Kijk onder “prijzen en boeken” voor de mogelijkheid van fietshuur.
Wijzigingen voorbehouden.
Alle activiteiten van Singles Enzo zijn voor onbepaalde tijd komen te vervallen!!
4 Daags arrangement:
Van vrijdag 29 mei t/m maandag 1 juni:
Eenvoudige 1-persoonskamer met eigen douche en toilet: € 230,00
Gedeelde 2-persoonskamer met eigen douche en toilet: € 210,00
3 Daags arrangement:
Van zaterdag 30 mei t/m maandag 1 juni:
Eenvoudige 1-persoonskamer met eigen douche en toilet: € 180,00
Gedeelde 2-persoonskamer met eigen douche en toilet: € 160,00
Inbegrepen bij 4 daags/3 daags:
- 3x overnachting /2x overnachtingen
- 3x ontbijt in buffetvorm / 2x ontbijt in buffetvorm
- 3x driegangen dagmenu / 2x driegangen dagmenu
- wandeling(en) en fietstochten
- draadloos internet op de kamer
- fitness en sauna
- lokale belasting
Niet inbegrepen:
- de heen en terugreis
- vervoer tijdens het weekend naar de activiteiten
- eventuele excursies met gids en/of entree gelden
- eventuele fietshuur (Om de kosten te drukken kun je jouw eigen fiets meenemen).
- lunch
- alle drankjes
Fietshuur:
- Electrische fiets: € 22,50 per persoon per dag
- Gewone fiets: € 10,00 per persoon per dag
Elk jaar weer een ander soort groep. Soms ontstaat er al meteen een fietsgroepje die op zaterdag en zondag gaan fietsen. En een ander jaar gaat iedereen mee wandelen en de andere dag fietsen. Wandelaars zijn er altijd. Zelf ben ik ook meer een wandelaar. Bij het hotel hebben ze ook het VVV en zijn er knooppunt kaarten voor fietsers aanwezig.
Wanneer u een fiets wilt huren dan graag op het boekingsformulier vermelden. Dan kunnen we ze vast reserveren. In het Pinksterweekend zelf wordt het moeilijk/onmogelijk om nog een elektrische fiets te regelen. Gewone fiets is meestal geen probleem, maar beter om al vast door te geven. Wanneer je twijfelt, kun je contact opnemen met mij. Ik heb dan meer inzet van de aanvraag naar fietsen.
Fietsstalling en parkeren auto gratis.
Geef een antwoord
Je moet inloggen om een reactie te kunnen plaatsen.